"Tutkulu ve Aşık Munchkin"

Merhaba, adım Duygu ve ben bir Oz Büyücüsü bağımlısıyım. Hiç belli olmuyormuş gibi bir kez daha söylemek istedim. Mağlum, yeni film yaklaşıyor ve ben bu heyecana dayanamamaya başladım. Çok iyi olmayabilir, hatta kötü bile olabilir. Açıkçası pek de önemli değil. 

Sevdiğim şeylerden bahsetmeyeli bayağı oluyor ama bir şeyler söylemeden 8 Mart'ın gelmesini istemedim nedense. Bilmeyen için tekrar açıklayayım. Annemin ben çok küçükken Oz Büyücüsü'nü kaydettiği bir VHS kaset vardı. Hala var. Evet nasıl oldu da 100'ün üzerinde kez izlememe ve o kadar ileri geri sarmama rağmen bozulmadı ben de bilmiyorum. İşte o kaset benimle birlikte kıta değiştirdi, sarı tuğlalı yolum oldu. Şimdilerde artık 'sing-along'lu DVD'den izliyorum ve tek bir sıkılma belirtisine bile rastlamış değilim. 

Neyse işte... Söylemek istediğim şey şu: Ben hayatımın filmini bugüne kadar perdede bir kere bile görmedim. 8 Mart'ta karşımdaki perdede Judy Garland olmasa da benim için büyük bir şey olacak ve ben onu dört gözle bekliyorum. Hem... Bu bünye Return to Oz'daki aptal Korkuluk'u bile kabullendi. James Franco da Muhteşem olabilmiştir herhalde.


No comments:

Post a Comment